українська російська англійська
Уряд схвалив призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік
31.10.2013 | 10:14
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

30 жовтня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив проект розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік».

Метою прийняття акта є фінансова підтримка державою обдарованої молоді, яка надається для реалізації соціально значущих творчих проектів у соціальній та гуманітарній сферах.

Міністерством здійснено організаційну роботу для проведення експертизи проектів претендентів на одержання грантів Президента України, а саме:

- здійснено прийом документів претендентів на одержання грантів;

- здійснено розгляд і експертизу проектів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік;

- сформовано склад Експертної ради на підставі пропозицій центральних органів виконавчої влади і наукових установ.

Всього було отримано 119 проектів з 22 регіонів. До розгляду Експертної ради з висунення претендентів на отримання грантів Президента України для обдарованої молоді допущено 105 проектів.

14 проектів не допущено до експертизи у зв’язку з недотриманням вимог оформлення і подання проектів на конкурс, які затверджені Порядком подання заявок на розгляд Експертної ради.

На засіданні Експертної ради, яке відбулося 12 липня 2013 року, здійснено конкурсний відбір, експертизу та визначено 36 проектів, які заслуговують на державну фінансову підтримку.

На підставі висновку Експертної ради підготовлено проект розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік», яке в установленому порядку погоджено без зауважень з Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством  юстиції.

Прийняття розпорядження Президента України «Про призначення грантів Президента України для обдарованої молоді на 2014 рік» сприятиме соціальному становленню і самореалізації обдарованої молоді в Україні,  якісному розвитку творчого та інтелектуального потенціалу нації, впровадженню результатів практичних і теоретичних досліджень, які мають першочергове значення для соціально-економічного розвитку країни.

 

версія для друку