українська російська англійська
На Херсонщині газифіковано понад 500 осель
31.10.2013 | 10:30
Херсонська ОДА

У с. Понятівка Білозерського району Херсонської області завершено будівництво газопроводу, завдяки якому 536 будинків підключено до постачання газу. 

«Я щиро вітаю вас від себе особисто та від імені голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка з цією знаменною для вашого села подією – завершенням будівництва та пуском газу, - привітав жителів сонятівка перший заступник голови обласної державної адміністрації Єгор Устинов під час робочої поїздки до Білозерщини. - Так, у будівництво газопроводу було залучено більше 8 млн. грн. бюджетних коштів, даний проект реалізувався у рамках Комплексної програми з будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів на Херсонщині. Його загальна довжина становить 11,7 км».

За словами Валерія Поддубного, голови райдержадміністрації, будівництво  газопроводу планувалося ще 20 років тому, але ніяких зрушень протягом багатьох років так і не відбувалося. Лише завдяки підтримці обласної влади нещодавно роботи були проведені, тому сьогодні 1106 тис. жителів села можуть щиро радіти цьому та запалити у своїх оселях блакитний вогник. А вже з наступного тижня жителі села зможуть проводити газ до своїх будинків, яких у Понятівці нараховується 536.

 «Влада області та району активно працює над залученням абсолютно всіх джерел фінансування для проведення робіт із будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів області», - підкреслив перший заступник голови облдержадміністрації.

Тільки злагоджені дії, підтримка та взаємодопомога, за словами Єгора Устинова, допоможуть розбудувати Херсонщину та нададуть можливість для створення якісно нового життя  для жителів області.

 

 

 

версія для друку