українська російська англійська
Пропонується спростити процедуру передачі будівель для розміщення дитсадків
31.10.2013 | 10:40
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Кабінет Міністрів України підтримав проект закону, яким спрощується процедура передачі нерухомого майна державної власності у комунальну власність для розміщення дошкільних навчальних закладів.

Відповідний законопроект було розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України на виконання рішення засідання Комітету з економічних реформ щодо стану виконання пріоритетних завдань модернізації соціальної сфери та соціальних ініціатив Президента України від 11 червня 2013 року.

Це відповідає вимогам проголошених Президентом України під час розширеного засідання Кабінету Міністрів України 27 лютого 2013 року нових соціальних ініціатив, спрямованих на захист дітей. Так, протягом 2013-2014 років передбачається розширити мережу дошкільних навчальних закладів за рахунок відновлення їх діяльності, відкриття у пристосованих приміщеннях та новобудовах.

На сьогодні передача нерухомого майна, в тому числі для розміщення дошкільних навчальних закладів, здійснюється за рішенням Кабінету Міністрів України.

Схвалений Урядом законопроект спрощує процедуру, встановлюючи, що передача нерухомого майна здійснюватиметься за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном, за погодженням з Мінфіном, Фондом державного майна, Мінекономрозвитку та за умови взяття зобов’язання органами місцевого самоврядування використовувати майно за цільовим призначенням і не відчужувати у приватну власність.

«Запропоновані законопроектом зміни сприятимуть розвитку дошкільної освіти, соціалізації дітей, їх повноцінній підготовці до навчання у школі, що надасть батькам можливість реалізувати своє право на працю», - зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Анатолій Максюта.

 

версія для друку