українська російська англійська
Нацпроект "Чисте місто" прийматиме документи від інвесторів до 12 листопада
31.10.2013 | 10:26
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Враховуючи пропозиції потенційних інвесторів, які виявили бажання взяти участь у реалізації Національного проекту «Чисте місто» - система комплексів з переробки твердих побутових відходів», термін подання документів та пропозицій продовжено до 12 листопада 2013 року.

Як повідомив керівник нацпроекту «Чисте місто» Іван Олексієвець, зараз уже є компанії, які виявили зацікавленість у залученні інвестиційних ресурсів.

«Причиною продовження строків стала ініціатива тих потенційних інвесторів, які мають намір взяти участь у відборі, але не встигли підготувати необхідний пакет документів у встановлений строк», - зазначив І. Олексієвець.

Нагадаємо, 16 вересня 2013 року нацпроект «Чисте місто» оголосив про початок залучення інвесторів для будівництва екологічних комплексів із переробки твердих побутових відходів (ТПВ).

Нацпроект передбачає перехід на європейську систему перероблення ТПВ, системне вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища, зміну законодавчого регулювання поводження з ТПВ та вирішення критичної проблеми забруднення довкілля.

Реалізація Нацпроекту «Чисте місто» дозволить скоротити до 50% обсяги захоронення ТПВ на полігонах та використовувати 50 і більше відсотків відходів в якості вторинних та енергетичних ресурсів для повторного використання у виробництві та секторі відновлювальної енергії.

Впровадження інноваційних технологій поводження з відходами передбачається у 10-ти пілотних містах: Києві, Харкові, Полтаві, Сумах, Дніпропетровську, Кіровограді, Вінниці, Хмельницькому, Тернополі, Чернівцях.

 

версія для друку