українська російська англійська
Голова Укрдержреєстру прогнозує зростання позицій України в рейтингу Doing business і наступного року
31.10.2013 | 11:24
Прес-служба Державної реєстраційної служби

Голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона прогнозує зростання позицій України в рейтингу Doing business у сфері реєстрації власності на 50-60 пунктів наступного року.

«Ми якісно оцінили наші досягнення, однак не плануємо зупинятися. Зараз наше завдання – зосередитися на удосконаленні нормативної бази, дошліфувати її і переходити до реалізації проектів з використанням новітніх технологій. І тоді ми забезпечимо зростання у сфері реєстрації нерухомості ще мінімум на 50-60 пунктів наступного року, коли будуть враховані всі наші поправки до законодавства, буде нова нормативна база, коли нам, сподіваємося, передадуть архіви БТІ для оцифровки, і це дозволить нам вдосконалити механізми реєстрації нерухомості», - зазначив Дмитро Ворона, коментуючи прогноз Всесвітнього банку на наступний рік.

Він наголосив, що Укрдержреєстру вдалося провести одну з кращих реформ у сфері державної реєстрації нерухомості, що дозволило Україні піднятися на 61 пункт в рейтингу Doing business у сфері реєстрації власності, з 158-го на 97-ме місце.

 

версія для друку