українська російська англійська
У Києві відкрилася міжнародна виставка "ІнтерАГРО 2013"
31.10.2013 | 13:15
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

30 жовтня в Києві відкрилась 9 міжнародна виставка «ІнтерАГРО 2013». У заході взяли участь більше 160 всесвітньо відомих виробників  сільгосптехніки, а також близько 19000 вітчизняних та зарубіжних фахівців.  Відкрив виставку заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Валерій Давиденко.

«Проведення в Києві заходу міжнародного рівня ще раз підтверджує зацікавленість українських виробників у співпраці з іноземними колегами, обміні досвідом та передовими досягненнями. Тому Мінагрополітики широко підтримує проведення «ІнтерАГРО 2013», оскільки ця виставка підтвердила роль у розвитку сільськогосподарських галузей України», − зазначив Валерій Давиденко.

Заступник Міністра також додав, що на сьогодні у вітчизняному сільському господарстві виникла потреба у піднятті техніко-технологічного аспекту виробництва на якісно новий інноваційний рівень. Тому питання сільгоспмашинобудування сьогодні винесено на найвищий державний рівень.

«Виробництво української сільгосптехніки збільшується щороку. І вся лінійка техніки, яка на сьогодні потрібна сільгоспвиробникам, виробляється в Україні. Для того, щоб аграрії могли придбати необхідні сільгоспмашини, Уряд забезпечив систему лізингу. А ознайомитися з цією технікою аграрії можуть саме на таких виставкових заходах», − наголосив Валерій Давиденко.

 

 

версія для друку