українська російська англійська
На Рівненщині створюють додаткові місця для дошкільнят
31.10.2013 | 12:45
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Друга дошкільна група запрацювала на базі Трипутнянського навчально-виховного комплексу, що в Дубровицькому районі Рівненської області. Відтак, ще понад два десятки місцевих малюків зможуть підготуватися до першого класу. За словами фахівців управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, більше ніж два десятиліття тому в селі побудували дитсадок. Втім згодом через недостатню кількість діток заклад почав працювати посезонно. Водночас за останні декілька років народжуваність почала зростати, тож приміщення спочатку переобладнали під школу, а згодом під навчально-виховний комплекс.

Тим часом заяви на здобуття дошкільної освіти в НВК вже написали батьки 17 малюків із Трипутні, а також сусіднього села Літвиця. Дітей підвозитимуть на одному з 4 новеньких шкільних автобусів, які цьогоріч отримав район у рамках державної програми.

Крім цього, додаткова дошкільна група на 20 місць запрацювала і на базі Берестянського навчально-виховного комплексу. Водночас у планах місцевої влади – до кінця року відкрити ще одну, четверту за рахунком групу у Сварицевицькому НВК. Відтак, цьогоріч в Дубровицькому районі дошкільну освіту здобуватимуть ще 60 малюків. Загалом там функціонує 32 дошкільних навчальних заклади, з яких 26 – у складі НВК. Різними формами виховання охоплено майже 1 300 малюків від 1 до 6 років.

 

 

версія для друку