українська російська англійська
Мінінфраструктури сприяє вирішенню ситуації, що склалася з вантажівками на російському кордоні
31.10.2013 | 14:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У пунктах пропуску через державний кордон у Донецькій і Луганській областях ускладнено пропуск вантажних транспортних засобів на територію Російської Федерації. Така ситуація виникла через розбіжності у тлумаченні порядку виконання умов угоди про співробітництво між митними органами Росії, Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників РФ та Міжнародним союзом автомобільного транспорту.  У результаті чого російською стороною введено додаткові вимоги до Конвенції Міжнародних Дорожніх Перевезень щодо порядку в’їзду іноземних вантажівок.

Незважаючи на те, що ситуація, що склалася - це внутрішнє питання Російської Федерації, Міністерство інфраструктури України  долучилося у робочому порядку до його врегулювання з Міністерством транспорту РФ та Федеральною митною службою РФ.

Українським автомобільним перевізникам Мінінфраструктури рекомендує враховувати зазначену інформацію під час планування перевезень.

Довідково

За інформацією Федеральної митної служби Російської Федерації, з 28 жовтня 2013 року заходи щодо забезпечення дотримання митного транзиту, передбачені п. 1 ст. 217 Митного кодексу Митного союзу, також реалізуються митними органами, підпорядкованими Південному митному управлінню, а також Домодєдівською, Шереметьєвською і Внуківською митницями РФ.

Митні органи не вимагають надання забезпечення сплати митних зборів, податків при митному транзиті, якщо декларантом є митний перевізник.

Поруку можна отримати в організації, з якою ФМС Росії укладено договір поруки за зобов'язаннями декількох осіб. На даний час такі договори ФМС Росії укладені з ТОВ «СТРАХОВАЯ КОМПАНИЯ «АРСЕНАЛЪ», ТОВ «Адал», ФГУП «РОСТЭК», ТОВ «Таможенная карта» и ТОВ «Мультисервисная платежная система».

 

версія для друку