українська російська англійська
Уряд затвердив процедуру отримання дозволу на промислове рибальство в Україні та за її межами
31.10.2013 | 15:50
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В Україні вдосконалюється процедура отримання дозвільних документів для діяльності в рибному господарстві країни та за її межами.

30 жовтня Кабінет Міністрів на своєму засіданні ухвалив постанову «Про затвердження Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) або відмови в його видачі, його переоформлення, видачі дубліката та анулювання». Цей документ врегульовує отримання дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів для промислового рибальства.

Зокрема, в постанові затверджено процедуру отримання документів дозвільного характеру для використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, а також визначено єдині загальнодержавні форми дозволу та довідки.

Відтак документ забезпечить прозорість отримання дозвільних документів для діяльності у рибному господарстві.

Окрім того, цього ж дня Уряд прийняв постанову «Про затвердження Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів за межами юрисдикції України або відмови в його видачі, його переоформлення, видачі дубліката та анулювання». Документ регламентує процедуру отримання дозволу для рибальства за межами юрисдикції України.

Також у постанові затверджено форму дозволу, яка відповідає міжнародним вимогам. Загалом цей нормативно-правовий акт дозволить посилити боротьбу із незаконним непідзвітним та нерегульованим рибальством.

версія для друку