українська російська англійська
Триває акредитація ЗМІ на засідання Ради міністрів ОБСЄ в Києві 5-6 грудня
31.10.2013 | 17:47
Прес-служба Міністерства закордонних справ

20-та зустріч Ради Міністрів ОБСЄ відбудеться 5-6 грудня 2013 р. в Києві на запрошення Діючого голови ОБСЄ, Міністра закордонних справ України Леоніда Кожари.

Українське головування ОБСЄ запрошує представників ЗМІ до висвітлення зустрічі ради Міністрів ОБСЄ, яка відбудеться в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ), розташованому за адресою: Броварський проспект 15, Київ 02660. Інтернет сайт МВЦ: http://mvc-expo.com.ua/.

Акредитація представників ЗМІ є обов’язковою та здійснюється індивідуально шляхом самостійної реєстрації через онлайн систему на сайті http://www.osceministerial2013.org.ua.

Завершення реєстрації представників ЗМІ – 15 листопада 2013 р.

При першому відвідуванні онлайн реєстраційної системи представникам ЗМІ необхідно обрати категорію «Media» для надання особистих даних. Будь ласка, заповнюйте необхідні поля англійською мовою.

У разі успішної реєстрації, представник ЗМІ через певний час отримає на вказану ним електронну адресу підтвердження про акредитацію.

Ідентифікаційні картки можна отримати на стійці інформації для ЗМІ у фойє готелю «Братислава», починаючи з 3 грудня 2013 р.

Для отримання ідентифікаційної картки акредитовані представники ЗМІ повинні будуть пред’явити лист-підтвердження про акредитацію разом із дійсним документом, що посвідчує особу (паспорт).

Лист про підтвердження акредитації необхідно зберігати протягом всього періоду перебування в Україні (під час всього заходу).

Представники ЗМІ, котрі не акредитовані та, відповідно, не матимуть ідентифікаційної картки, не будуть допущені в приміщення центру.

Для представників ЗМІ, які не проживають у м.Київ, МВЦ та його уповноважений партнер «Київський супутник» надають можливість розміщення у готелі «Братислава» (http://www.bratislava.com.ua). Журналістам, що висвітлюватимуть зустріч Ради міністрів, будуть запропоновані спеціальні ціни на проживання у готелі «Братислава», у разі бронювання номера через ТК «Київський супутник».

Готель знаходиться у безпосередній близькості  від місця проведення зустрічі Ради Міністрів. Від готелю «Братислава» до медіа-центру МВЦ та у зворотному напрямку курсуватиме спеціальний транспорт для  представників ЗМІ.

Детальніша інформація про логістичні умови для представників ЗМІ міститься в інформаційній ноті  для ЗМІ за адресою www.osce.org/cio/107207 (англійською мовою).

У разі додаткових запитань, просимо звертатися до Департаменту інформаційної політики за телефонами (044) 238-15-29, (044) 238-16-83 або писати на електронну адресу osce.ukraine@gmail.com

 

 

версія для друку