українська російська англійська
Інваліди Донеччини подякували Урядовому уповноваженому за допомогу у вирішенні складних питань
31.10.2013 | 17:54
Прес-служба Урядовому уповноваженому з прав інвалідів

Напередодні відзначення Дня працівника соціальної сфери члени Донецького осередку «Союзу організацій інвалідів України» подякували Урядовому уповноваженому з прав інвалідів Олексію Журавку за високу соціальну відповідальність, професійну допомогу і сприяння громадським організаціям у вирішенні ряду складних питань, плідну співпрацю в напрямку соціального захисту людей з обмеженими фізичними можливостями.

«Нехай кожна людина цінує Вашу працю, нехай поруч завжди будуть справжні, вірні друзі! Нехай супроводжують Вас мир і любов!», – йдеться у подяці, підписаній головою Донецької обласної організації інвалідів Надією Поламарчук.

Довідково

Донецька обласна організація інвалідів «Союзу організацій інвалідів України» була створена у травні 1989 р. Сьогодні організація об’єднує понад 76 тисяч членів, що згуртовані у 112 місцевих та районних організаціях. Кожна з них самостійно визначає пріоритети своєї діяльності: трудова або медична реабілітація, робота з дітьми інвалідами або молоддю, реалізація цивільних прав, створення реабілітаційних центрів, клубів за інтересами або об’єднань за ознакою інвалідності тощо.

версія для друку