українська російська англійська
У школах Дніпропетровщини впроваджується проект "Інформаційний працівник"
01.11.2013 | 10:16
Дніпропетровська ОДА

У школах Дніпропетровщини впроваджується проект «Інформаційний працівник». Про його реалізацію розповіли під час прес-конференції директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик та викладач інформатики ліцею № 100 м. Дніпропетровська Євген Мотурнак.

Як зазначив Євген Мотурнак, проект «Інформаційний працівник» розроблявся 4 роки. Курс створювався для того, щоб об'єднати всі інформаційні предмети. У рамках проекту учні старших профільних шкіл можуть спробувати відтворити моделі робочих груп в різних професіях і отримати стартовий досвід у системі «керівник - підлеглий». У перелік професій, запропонованих учням в рамках курсу «Інформаційний працівник», увійшли видавці, кліпмейкери, вчені та дослідники.

Нагадаємо, 4 жовтня 2013 року Президент України Віктор Янукович провів зустріч з переможцями Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2013». У зустрічі також взяв участь і Євген Монтурнак, який став переможцем цього Конкурсу у номінації «Інформатика».

Як зазначив Олександр Демчик, минулого тижня в Києві відбулися Парламентські слухання з освіти.  Дніпропетровська область представила свої освітні проекти та можливості.

За словами Олександра Демчика, випускник завтрашнього дня, насамперед, повинен бути конкурентоспроможним. Для цього на Дніпропетровщині з 2010 року діє проект «Освітній стандарт Дніпропетровщини». У його рамках реалізований цілий комплекс проектів. Був створений портал dnepredu.com, де зібрані інформаційні та аналітичні бази по всіх школах і дитсадкам Дніпропетровської області.

«У поточному році 874 школи були укомплектовані новим медичним обладнанням. Також за ініціативи губернатора з цього навчального року починається охоплення шкіл та училищ Wi-Fi зонами. Це дасть учням доступ до якісних освітніх ресурсів та електронних бібліотекам», - додав Олександр Демчик.

 

версія для друку