українська російська англійська
На Херсонщині завершені роботи з інвентаризації сільськогосподарських земель
02.11.2013 | 10:37
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На сьогодні у Херсонській області завершено проведення робіт з інвентаризації земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення, кошти на які виділені з державного бюджету.

Землевпорядники завершили виконання топографо-геодезичних робіт на площі 34,5 тис. гектарів. Розроблена технічна документація щодо інвентаризації земель та земельних ділянок сільськогосподарського призначення у розрізі сільських, селищних рад у 17 адміністративних районах. Фахівці територіальних органів земельних ресурсів області забезпечили її погодження і затвердження районними державними адміністраціями.

Найбільші площі сільгоспземель проінвентаризовані у Великоолександрівському – 5,9 тис. га, Високопільському – 3,1 тис. га, Горностаївському – 2,5 тис. га, Каховському – 2,5 тис. га та Нижньосірогозькому районах – 2,7 тис. гектарів.

У результаті проведених робіт до Державного земельного кадастру внесена інформація про площу, межі та інші характеристики 1156 земельних ділянок сільськогосподарського  призначення державної власності.

За словами начальника головного управління Держземагентства в області Валерія Лазарєва, інвентаризація земель є джерелом наповнення інформаційної бази Державного земельного кадастру, вона дає можливість визначити інвестиційно привабливі території, сприяє створенню прозорої системи оподаткування, що, в свою чергу, збільшує надходження до місцевих бюджетів.

 

версія для друку