українська російська англійська
К.Грищенко: Уряд багато зробив для Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд", попереду - амбітні плани
01.11.2013 | 12:24
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

31 жовтня – 1 листопада Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко взяв участь у саміті Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», що відбувся у м. Лондон.

Українська делегація інформувала учасників саміту про результати реалізації в нашій державі у 2012-2013 роках плану заходів щодо впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» та окреслила наміри на 2014-2015 роки.

Коментуючи результати проведеної роботи, К.Грищенко відзначив: «Незалежний моніторинг реалізації Ініціативи в Україні, проведений громадськими організаціями, засвідчив високий рівень виконання урядового плану заходів. Дійсно, Уряд вже багато зробив для зміцнення взаємодії з громадянським суспільством та забезпечення прозорості і ефективності роботи влади, і при цьому ми маємо амбітні плани у цій сфері».

Віце-прем’єр-міністр також повідомив, що протягом наступних двох років Україна продовжуватиме реалізацію Ініціативи за такими 4 напрямками: залучення громадськості до формування та реалізації державної політики та доступу до публічної інформації; запобігання і протидія корупції; підвищення якості надання адміністративних послуг; впровадження технологій електронного урядування та розвиток електронної демократії.

У рамках саміту К.Грищенко також провів зустріч з Державним секретарем у закордонних справах Сполученого Королівства Вільямом Хейгом. Під час зустрічі були обговорені питання двостороннього співробітництва в культурно-гуманітарній сфері та хід підготовки до Саміту Україна-ЄС у Вільнюсі.

Довідково

20 вересня 2011 р. в ході сесії Генеральної Асамблеї ООН 8 країн-засновниць (Велика Британія, Сполучені Штати Америки, Бразилія, Індонезія, Мексика, Норвегія, Філіппіни, Південно-Африканська Республіка) підписали декларацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Президент України В.Ф.Янукович, який взяв участь у засіданні сесії Генеральної Асамблеї ООН, підтвердив намір України приєднатись до цієї Ініціативи.

31 жовтня – 1 листопада 2013 р. у Лондоні відбувається щорічний саміт Ініціативи. Участь у заході бере 1000 делегатів з більш як 60 країн, що представляють інститути влади, громадянського суспільства та бізнесу.

 

версія для друку