українська російська англійська
Херсонська ОДТРК створила програму до Всесвітнього дня хоспісів та паліативної допомоги
01.11.2013 | 13:56
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Херсонська ОДТРК створила програму до Всесвітнього дня хоспісів та паліативної допомоги ОДТРК «Скіфія» до Дня паліативної та хоспісної допомоги, що проходить щорічно у другу суботу жовтня,  присвятила спеціальний випуск програми «Подаруй світло».

Героями телепроекту стали маленькі пацієнти гематологічного відділення, хворі на онкологію. Програма вирішує гострі питання: скільки коштує життя тяжко хворих дітей та як їм допомогти.

Серед гостей студії - представники благодійних організацій та релігійних конфесій, медичні працівники та волонтери, батьки і їхні хворі діти. По скайпу до обговорення проблеми долучилась гостя зі столиці - виконавчий директор ВГО «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» Леся Брацюнь.

Про свій досвід підтримки хворих дітей у рамках програми розповіли співробітники Обласного художнього музею, батьки і діти з організації «Серце матері», вихованці місцевого навчально-виховного комплексу імені Тараса Шевченка. Учасники обговорення доводять: милосердя властиве кожному. На кінець програми усі присутні разом з працівниками ТРК «Скіфія» написали малим пацієнтам гематологічного відділення листівку з побажаннями.

Довідково

Хоспіс – це спеціалізована медична установа для догляду за невиліковно хворими людьми у їх останні часи життя. Філософія хоспісу позитивна: це не «будинок смерті», але «будинок життя».

Цілі Всесвітнього Дня хоспісної та паліативної допомоги полягають у підвищенні інформованості світової громадськості про проблеми паліативної допомоги та хоспісів, підвищення розуміння медичних, соціальних, практичних і духовних потреб людей з невиліковними захворюваннями та членів їх сімей; сприяння становленню та розвитку благодійних фондів, здатних підтримувати та розвивати рух хоспісної та паліативної допомоги у всьому світі.

В 2013 році Всесвітній день хоспісів та паліативної допомоги випав на 12 жовтня.

 

версія для друку