українська російська англійська
Цьогоріч в Україні на третину зросла кількість продовольчих ярмарків
01.11.2013 | 14:50
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Продовольчі ярмарки зацікавлюють все більше споживачів та сільгоспвиробників. Тому в жовтні за ініціативи Мінагрополітики значно активізувалося їх проведення. Так, за цей місяць українці відвідали понад 7 тисяч ярмаркових заходів, де споживачі придбали сільгосппродукції на мільярд гривень. А від початку року в Україні відбулося 60 тисяч продовольчих ярмарків – майже на третину більше, ніж торік.

У жовтні в Україні активізувалося проведення продовольчих ярмарків. Так, протягом місяця їх організовано понад 7 тисяч, а споживачі придбали сільгосппродукції на мільярд гривень. Загалом же від початку року українці відвідали майже 60 тисяч продовольчих ярмарків. На них сільгоспвиробники реалізували 670 тисяч тонн продовольства на суму 6 мільярдів гривень.

Загалом же у цьому році ярмарків побільшало майже на третину порівняно з минулим. Для цього Мінагрополітики посилило популяризацію цих заходів. Адже, за словами Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, на ярмарках споживачі можуть придбати якісне продовольство у сільгоспвиробників. При цьому, ціна вигідна для обох сторін. Адже на ярмарках відсутні посередники, які створювали необґрунтовану націнку. Тому цьогоріч серед українців відчутно зріс інтерес до продовольчих ярмарків.

Нагадаємо, що для активізації проведення ярмарків місцева виконавча влада отримала доручення забезпечити інформаційну підтримку ярмаркових заходів. А в разі ж виявлення на ярмарках продукції непродовольчого характеру, або інших порушень, громадяни можуть звертатися до Консультаційного центру при Мінагрополітики, де відреагують на скарги у максимально стислі терміни. Також у Колл-центрі відомства зможуть повідомити дати та місця проведення ярмарків, назвати відповідальних за це осіб, розповісти, що потрібно, аби представити на них свою продукцію.

Нагадаємо, що свою роботу Консультаційний центр розпочав у травні 2012 року за ініціативи Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка.

 

версія для друку