українська російська англійська
Україна та Білорусь домовилися поглибити співробітництво в галузі АПК
01.11.2013 | 15:45
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Луцьку відбулося Дев’яте засідання українсько-білоруської Робочої групи зі збільшення взаємної присутності на ринках України та Республіки Білорусь сільськогосподарської та іншої продукції. Захід відбувся під спільним головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України – керівника апарату Олександра Сеня та першого заступника Міністра сільського господарства та продовольства Республіки Білорусь Леоніда Маринича. У результаті засідання сторони домовилися нарощувати обсяги взаємних постачань продукції АПК, сільськогосподарського та лісогосподарського машинобудування.

З 29 по 30 жовтня у Луцьку тривало Дев’яте засідання українсько-білоруської Робочої групи зі збільшення взаємної присутності на ринках України і Республіки Білорусь сільськогосподарської та іншої продукції. У засіданні взяли участь голова Волинської обласної державної адміністрації Борис Климчук, народний депутат України Катерина Ващук, керівництво з питань АПК Волинської та Чернігівської обласних адміністрацій.

На засіданні сторони розглянули низку важливих питань двостороннього співробітництва між Україною та Білоруссю у сфері агропромислового комплексу, зокрема в галузях рослинництва і насінництва, харчової та переробної промисловості, ветеринарного та фітосанітарного контролю, сільськогосподарського машинобудування тощо.

Окрему увагу приділили питанням виконання досягнутих на найвищому рівні домовленостей щодо нарощування обсягів взаємних постачань продукції АПК, сільськогосподарського та лісогосподарського машинобудування. І за результатами засідання сторони підписали відповідний протокол.

Окрім основної програми засідання Робочої групи, делегації України та Республіки Білорусь відвідали провідні господарства області у галузі тваринництва та рослинництва, а також оглянули підприємство з переробки ріпаку, соняшнику та фермерське господарство.

 

версія для друку