українська російська англійська
В Україні полегшать ввезення сучасного обладнання для модернізації сільгоспмашинобудування
01.11.2013 | 16:10
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

В Україні працюють над покращенням інвестиційного середовища для модернізації вітчизняного сільгоспмашинобудування. Так, у Мінагрополітики розробили низку законодавчих змін до Митного кодексу України, які допоможуть зняти бар’єри в митному регулюванні. Це сприятиме модернізації вітчизняного виробництва сільгоспмашин, а також освоєнню ним нових технологій.

За словами директора департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Олександра Григоровича, для виробництва сучасної високопродуктивної сільгосптехніки необхідне високотехнологічне обладнання.

Тому 29 жовтня у Мінагрополітики провели узгоджувальну нараду для опрацювання спільної позиції щодо забезпечення державної підтримки стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу. У ній взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, Федерація роботодавців України та провідні галузеві асоціації. Учасники заходу обговорили проекти законодавчих змін до Митного кодексу України, які забезпечать сприятливе митно-тарифне регулювання модернізації виробництва сучасної сільгосптехніки.

За результатами наради узгоджено внесення відповідних пропозицій на розгляд Верховної Ради України. Учасники наради зазначили, що такі законодавчі зміни сприятимуть подоланню бар’єрів у залученні інвестицій у модернізацію галузі вітчизняного сільгоспмашинобудування.

 

версія для друку