українська російська англійська
Прем'єр-міністр підтримав проведення Національного тижня безпеки дорожнього руху
01.11.2013 | 16:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров підтримав проведення Національного тижня безпеки дорожнього руху, який пройде з 11 по 17 листопада цього року.

Глава Уряду доручив керівництву МВС, МОЗ, Мінінфраструктури, Мінекономрозвитку, ДСНС, Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Держкомтелерадіо, КМДА долучитися до відповідних заходів.

Нагадаємо, що тиждень БДР проводиться в Україні з ініціативи Асоціації безпеки дорожнього руху вже 5 років, при цьому втретє – у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху, проголошеного ООН. 

Метою заходу є об’єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських неприбуткових організацій, наукової спільноти, ЗМІ на виконання Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2016 року, що була прийнята Постановою КМУ №294 від 25 березня 2013 року.

В рамках проведення Тижня передбачається підсумувати зроблене упродовж року та визначити плани щодо спільної діяльності на наступний рік. Зокрема, йдеться про безпечність доріг та транспортних засобів, формування нової транспортної культури, надання допомоги постраждалим від ДТП, реформування системи безпеки дорожнього руху.

версія для друку