українська російська англійська
Доступ держвиконавців до Реєстру складських документів на зерно: запропоновано два варіанти
01.11.2013 | 16:10
Прес-служба Державної виконавчої служби

31 жовтня 2013 року у Державній виконавчій службі України, за участю представників державного підприємства «Держреєстри України» та державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, відбулась нарада з питань доступу до Реєстру складських документів на зерно, зерна, прийнятого на зберігання та Реєстру зернового складу.

На нараді учасники обговорили технічні питання надання доступу державним виконавцям до зазначеного реєстру. Зокрема, представник державного підприємства «Держреєстри України» запропонував два шляхи реалізації такого доступу.

«Перша можливість, це - надання державним виконавцям можливості безпосереднього пошуку інформації у зазначеному Реєстрі, друга – надсилання державними виконавцями запитів та отримання відповідей з використанням електронного цифрового підпису. Державні виконавці мають вибрати для себе найоптимальніший», - зазначив він.

За результатами наради учасники вирішили визначити перелік інформації, яка потрібна державним виконавцям для здійснення виконавчого провадження, державним підприємствам «Держреєстри України» та «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України опрацювати питання найоптимальнішого способу реалізації доступу держвиконавців до даного Реєстру, а також підготувати відповідний проект нормативно-правового акту.

версія для друку