українська російська англійська
Нацпроект "Відкритий світ" презентував у 9-ти регіонах конкурс "2000 шкіл"
01.11.2013 | 16:36
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Із 28 жовтня команда національного проекту «Відкритий світ» вирушила у всеукраїнський робочий тур, щоб презентувати та запросити  школи України до участі в конкурсі «2 000 шкіл» в рамках ІІ етапу Нацпроекту.

Впродовж поточного тижня національний проект «Відкритий світ» провів презентації конкурсу «2 000 шкіл» у 9 містах України: Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Чернівцях, Хмельницькому, Ужгороді, Івано-Франківську, Запоріжжі. Як результат, за 5 днів презентацій, до конкурсу долучилося ще 500 шкіл України. У планах команди нацпроекту – ще  16 регіонів.

«Презентація конкурсу національного проекту в регіонах, де я брав участь: Донецьку, Дніпропетровську та Запоріжжі, переконала в потребі реалізації нацпроекту в Україні, - зазначив перший заступник Голови Держінвестпроекту Микола Стеблинський після презентації у Запоріжжі. - Мене приємно вразила зацікавленість нацпроектом місцевих викладачів, які прагнуть за допомогою сучасних технологій зробити уроки для школярів цікавішими», - додав М.Стеблинський.

Нагадаємо, 17 жовтня нацпроект «Відкритий світ» оголосив конкурс, за результатами якого до кінця 2013 року 2 000 шкіл стануть учасниками нацпроекту й отримають інтерактивне сучасне обладнання та доступ до єдиного освітнього порталу. А до кінця 2015 року нацпроект охопить всі школи України.

Довідково

Національний проект «Відкритий світ» реалізовує Держінвестпроект. Нацпроект передбачає перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень шляхом запровадження в освітній процес сучасних технологій. У рамках реалізації першого етапу проекту цифрове обладнання від різних виробників та широкосмуговий доступ до Інтернету були встановлені у 54 школах по всій території України.

Згідно із затвердженим Президентом України Національним планом дій на 2013 рік, до кінця року проект впроваджуватиметься у 2 000 українських шкіл. А до 2015 року всі середні школи України будуть обладнані новітньою технікою та підключені до мережі Інтернет.

версія для друку