українська російська англійська
6 листопада - у киян вихідний і нова станція метро
02.11.2013 | 10:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

6 листопада кияни відзначатимуть 70-річчя з Дня визволення Києва від фашистів. У цьому зв'язку Уряд прийняв рішення зробити неробочим днем для киян 6 листопада.

«Наступного тижня кияни, та й уся країна, готуються відзначити 70-річчя з Дня визволення Києва від фашистів. Уряд пішов назустріч Київській адміністрації і ухвалив рішення про те, що для киян 6 листопада буде неробочим днем. Для всіх нас це велике свято і великий ювілей», - сказав Прем'єр-міністр Микола Азаров, спілкуючись у Фейсбуці.

Нагадаємо, Уряд рекомендував перенести робочий день з 6 листопада на 9 листопада 2013 року. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 30 жовтня 2013 року.

Варто зазначити, що це стосується працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними.

Водночас дане рішення не стосується центральних органів державної влади, органів Пенсійного фонду, Укрпошти, Державної казначейської служби та банківських установ. При цьому зазначається, що спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк України.

 

Крім того, Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив у Фейсбуці, що до 70-річчя з Дня визволення Києва від фашистів планується відкрити станцію метро на Теремки.

«Готуючись до цього свята, ми плануємо відкрити станцію метро «Теремки» і тим самим остаточно зв'язати віддалений район з центральною частиною міста», - сказав Глава Уряду, підкресливши, що цей напрямок метро Уряд і міська адміністрація почали розвивати після майже 30-річної перерви, тому що у свій час було припинено через складні гірничо-геологічні умови.

«А ми це зуміли зробити», - зазначив Прем'єр-міністр.

За його словами, найближчим часом також планується здати цілий ряд соціальних об'єктів. «Все це дуже непросто робити в нинішніх умовах. І тим більше заслуга і керівництва метробуду, і керівників апарату Києва, всіх тих, хто бере участь у цьому, хто зуміли це зробити», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку