українська російська англійська
У вишах Дніпропетровщини студентів навчатимуть як бути успішними
02.11.2013 | 11:36
Дніпропетровська ОДА

За ініціативи Дніпропетровської молодіжної ради при облдержадміністрації будуть проведені майстер-класи успішного кар'єрного росту для студентів вищих навчальних закладів Дніпропетровська III-IV рівня акредитації. Надалі такі майстер-класи проводитимуться у вищих навчальних закладах I-II рівнів акредитації та профтехучилищах. У планах підключити до такої практики інші міста області. Про це під час прес-конференції повідомив голова Дніпропетровської обласної молодіжної ради при облдержадміністрації Сергій Кривогуз.

«Голова облдержадміністрації Дмитро Колєсніков багато уваги приділяє створенню можливостей для учнівської та студентської молоді. Ця серія майстер-класів допоможе розкрити у молодих людей саме ті якості, які допоможуть їм зайняти лідируючи позиції в житті», - сказав Сергій Кривогуз.

Кожен студент зможе безкоштовно пройти майстер-класи. Студенти отримають методичну та консультаційну допомогу для подальшого розвитку умінь і здібностей, які дозволять вийти на новий рівень професійної та особистісної ефективності.

Як зазначив керівник тренінгового центру «Розвиток» Олег Ішин: «Центр працює в основному з співробітниками бізнесу і власниками підприємств. Ми вчимо навичкам успішної комунікації, проведення презентацій та якісному обслуговуванню клієнтів. Молодь зараз в основному живе у віртуальному світі. Наше завдання - дати їм мотивацію для застосування навичок і знань, отриманих у вищих навчальних закладах».

Він додав, що майстер-класи вже пройшли у трьох вишах, залишилося провести їх ще у 11 ВНЗ Дніпропетровська.

«Навчання будується таким чином, що студенти озвучують свої цілі, знаходять мотивацію для їх досягнення та перепони, які необхідно подолати. Після цього вони вивчають основи тайм-менеджменту, пошуку роботи, підготовки резюме, проведення співбесід. Також проводиться навчання навичкам адаптації в колективі і спілкування з керівництвом», - розповів Олег Ішин.

 

версія для друку