українська російська англійська
На Рівненщині сільським забудовникам допомагають підвести електромережі за бюджетні кошти
02.11.2013 | 17:50
Рівненська ОДА

Цьогоріч у Рівненській обласній казні зарезервували 370 тисяч гривень для підтримки забудовників, які звели оселі на нових вулицях без комунікацій. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак.

За його словами, з бюджетів усіх рівнів на нові електромережі виділяють половину необхідної суми. Насамперед, співфінансування отримують ті населені пункти, де вже виділили вдвічі більші суми з сільського та районного бюджетів.

Тож, із обласної казни на електрифікацію нових вулиць у селах Рокитнівського району спрямують 65 тисяч гривень, Сарненського – 60 тисяч гривень, Володимирецького та Зарічненського – по 45 тисяч гривень, Рівненського – 35 тисяч гривень, Костопільського – 30 тисяч гривень, Березнівського 25 тисяч гривень, Млинівського – 20 тисяч гривень, Демидівського, Здолбунівського та Корецького – по 15 тисяч гривень.

Загалом за чотири роки на електрифікацію новозбудованих сільських вулиць із місцевих бюджетів витратили майже 4 мільйони гривень, підсумував Володимир Новак.

 

версія для друку