українська російська англійська
Микола Азаров спростував чутки про підвищення цін на товари після підписання Угоди про асоціацію
04.11.2013 | 09:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров у Фейсбуці спростував чутки про нібито можливе підвищення цін на товари після підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

«Повідомлення на бігбордах, яких останнім часом досить багато з'явилося в нашій країні, що асоціація з ЄС - це зростання цін, це не зовсім так, або якщо точніше говорити - зовсім не так», - зазначив Глава Уряду.

При цьому він пояснив, що ціни визначаються великою кількістю чинників, серед яких є і митні платежі. «Так от, після підписання Угоди та набуття чинності положення про зону вільної торгівлі, рівень мит на імпорт товарів з ЄС значно знизиться. А це означатиме, що і ціни повинні знизитися. Це що стосується товарів, які надходять з країн ЄС... Що ж стосується інших товарів, то вплив Угоди на ціни не буде таким прямим, буде опосередкованим. Але, тим не менше, там теж не повинно бути підвищення цін», - повідомив Микола Азаров.

Прем'єр-міністр також вкотре акцентував, що не треба протиставляти співпрацю України з Митним союзом і Євросоюзом. «Для нас і те, і те - виключно важливо. Для нас дуже важливо саме конструктивна співпраця і з тими, і з іншими», - сказав він.

 

 

версія для друку