українська російська англійська
Понад 10 тисяч учасників Буковинського віча-2013 підтримали євроінтеграційний курс України
04.11.2013 | 09:34
Чернівецька ОДА

3 листопада у Чернівцях відбулося багатотисячне зібрання з нагоди 95-ї річниці Буковинського віча, ініційоване громадськими організаціями краю.

Територіальні громади з усіх районів області делегували на нинішнє віче у столицю Буковини своїх повноважних представників. На Центральній площі крайової столиці на велику народну раду зійшлися краяни з гірської Путильщини і Вижниччини, подністровських сіл Бесарабії, Покуття, міста енергетиків Новодністровська та Чернівців.

Підтримали євроінтеграційний курс Президента України і національно-культурні товариства області. На сцені віча  - керівники найбільших національних громад Буковини: української, румунської, польської, єврейської, молдавської, німецько-австрійської, вірменської, корейської, білоруської.

У Буковинському вічі-2013 взяли участь і колективи підприємств, закладів, установ, організацій, народні депутати України, жителі регіону – всього понад 10 тисяч буковинців.

Від громади краю мав слово ректор Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича Степан Мельничук, від крайової влади – голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв.

Буковинське віче-2013 одностайно ухвалило звернення до українського народу, до Президента України Віктора Януковича і до керівників Європейського Союзу та держав-членів ЄС, у яких чітко задекларувало підтримку буковинською громадою євроінтеграційного курсу України.  

 

 

версія для друку