українська російська англійська
Газифікують ще два села Херсонщини
04.11.2013 | 10:07
Херсонська ОДА

Два села Чаплинського району Херсонської області будуть газифіковані. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної державної Єгор Устинов під час робочої поїздки до села Кучерявоволодимирівка Чаплинського району.

За його словами, питання газифікації перебуває на постійному контролі Уряду та голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Для прикладу, він назвав нещодавнє завершення будівництва та пуск газу для більше ніж 500 осель жителів Понятівки та Орлове Білозерського району Херсонської області, а також додав, що одночасно відбуватиметься газифікація сіл Томарине, Зміївка та Бургунка Бериславського району.

Єгор Устинов зазначив, що питання підведення газу до сіл Кучерявоволодимирівка та Червона Поляна не вирішувалося з 2006 року. Херсонська обласна державна адміністрація неодноразово зверталася до центральних органів влади щодо сприяння у фінансуванні завершення будівництва газопроводу. І лише за підтримки Кабінету Міністрів України та особистого втручання голови Херсонської облдержадміністрації Миколи Костяка питання вдалося вирішити.

«Голова обласної державної адміністрації особисто звернувся до Прем’єр-міністра України і отримав підтримку. Дане рішення було прийнято 31 жовтня 2013 року на засіданні Національної комісії з регулювання енергетики України (НКРЕ) та є остаточним, тому вже наприкінці грудня-місяця ми приїдемо до вас знову, аби запалити блакитний вогник в оселі кожного місцевого жителя», - додав перший заступник голови облдержадміністрації, звертаючись до присутніх у залі.

За словами Єгора Устинова, будівництво даного об’єкту буде фінансуватися в рамках інвестиційної програми ПАТ «Херсонгаз», а залишок коштів для введення об’єкта в експлуатацію наразі складає 2 млн 803 тис. грн. Роботи по завершенню будівництва пускового комплексу – підвідного газопроводу до сіл Кучерявоволодимирівка та Червона Поляна планується розпочати вже наступного тижня.

«Я знаю який кропіткий шлях необхідно пройти, аби отримати такий результат. Цій події передувала довготривала, проте злагоджена спільна робота виконавчої влади та сільської громади, для якої ця визначна подія є особливо важливою», - резюмував Єгор Устинов.

 

версія для друку