українська російська англійська
5 листопада - Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з енергоефективності та відновлюваної енергетики
04.11.2013 | 10:14
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

5 листопада - Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з енергоефективності та відновлюваної енергетики5 листопада 2013 р. Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Микола Пашкевич відкриватиме VІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2013»  та V Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з енергоефективності та відновлюваної енергетики.

У церемонії відкриття візьмуть участь Надзвичайний та Повноважний Посол Фінляндії в Україні Ар’я Макконен та Голова комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу Микола Мартиненко. Очікується участь Надзвичайного та Повноважного Посла ЄС Яна Томбінського.

О 12:00 – офіційна церемонія відкриття;

12:45 - підхід до преси.

Місце проведення: м. Київ, просп. Броварський, 15 (Міжнародний виставковий центр). Павільйон №2.

Акредитація для ЗМІ:

через ТОВ «Міжнародний виставковий центр» за тел.: 201-11-74, 201-11-61;

e-mail: pres@iec-expo.com.ua ;

через сторінку Форуму http://saee.gov.ua/forum/about/acreditation ;

через Держенергоефективності України за тел.: 590-59-65, 590-54-08.

Акредитація обов’язкова!

З програмою Форуму та детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Форуму http://saee.gov.ua/forum

«Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2013» - ексклюзивна виставка, присвячена одній з найбільш важливих тем сучасності, а саме використанню відновлюваної енергетики. За минулі роки вона стала традиційним центром зосередження інноваційних технологій та проектів, найсучасніших зразків обладнання.

Міжнародний інвестиційний бізнес-форум з енергоефективності та відновлюваної енергетики - це традиційний майданчик для продуктивного діалогу між бізнесом та владою. Форум є потужним інструментом налагодження міжнародних контактів, стимулом до залучення інвестицій.

Родзинкою відкриття стане презентація електромобіля, переваги якого особисто продемонструє Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Микола Пашкевич.

 

версія для друку