українська російська англійська
В.Каськів: Ми очікуємо в 2014 році збільшення інвестицій у сферу вітчизняного автопрому втричі
04.11.2013 | 11:24
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

4 листопада 2013 року в рамках проведення Ради іноземних та вітчизняних інвесторів при Президентові України відкрилася V Міжнародна конференція з розвитку автомобільної індустрії України «AutoPROm 2013». Організатори заходу Асоціація українських автовиробників «Укравтопром» і Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.

«За 2011-2013 рр. у автомобілебудівну галузь України було інвестовано близько $50 млн. Із низкою автомобільних компаній, які прийшли сьогодні на ринок і створюють нові виробництва, працює один із ключових підрозділів нашого Агентства – InvestUkraine. За прогнозами, які базуються на підписаних документах між InvestUkraine та провідними компаніями, ми очікуємо, що вже наступного року інвестиції в цю галузь збільшаться в три рази», - сказав під час свого виступу Голова Держінвестпроекту Владислав Каськів.

За його словами, InvestUkraine надає підтримку світовим лідерам ринку - провідним японським, європейським та американським компаніям, - які працюють в Україні. Вони постачають автокомпоненти та комплектуючі для таких світових лідерів автопрому, як Volkswagen Group, GMC, Toyota, PSA PEUGEOT CITROІN Group тощо.

В. Каськів наголосив, що для локалізації європейського виробництва на території України Держінвестпроект також реалізовує Національний проект «Індустріальні парки», у рамках якого передбачено створення виробничих майданчиків для розвитку автомобільної галузі України.

Голова Держінвестпроекту зазначив: «Наша країна має низку конкурентних переваг, які викликають інтерес з-поміж інвесторів до автомобільної індустрії. Серед них - місцезнаходження країни на перетині ринків між ЄС та Митним Союзом, наявність великого внутрішнього ринку та висококваліфікованих працівників. Крім того, особливі перспективи для автомобільної індустрії в Україні відкриються після підписання Угоди про асоціацію з ЄС».

В.Каськів додав, що за даними Boston Consulting Group, попит на авто в Україну за 7 років зросте у 2,5 раза і в 2020 році буде продано близько 500 тисяч авто.

Участь у конференції беруть понад 50 провідних компаній автомобільної індустрії України, 15 керівників дипломатичних представництв, члени Уряду та парламенту.

Довідково

Міжнародна конференція з розвитку автомобільної індустрії України є щорічний захід, який має на меті представити Україну як потужного та надійного ділового партнера, готового до плідної співпраці з міжнародними виробниками автомобілів, автозапчастин та автокомпонентів.

Серед основних питань, які обговорюються учасниками Конференції, є нова промислова політика України та курс на локалізацію виробництва в Україні як основний елемент довгострокової стратегії залучення інвестицій у розвиток автопрому, а також питання інновацій та альтернатив традиційним видам палива.

 

 

 

 

версія для друку