українська російська англійська
На Волині селянське молоко можна купити в спеціальних пунктах продажу
04.11.2013 | 11:45
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Волинській області продовжується реалізація соціального проекту «Село − місту». Він передбачає, що молоко, вироблене селянськими, фермерськими господарствами чи сільгосппідприємствами, жителі міст можуть придбати у спеціальних точках продажу. З роботою декількох із них ознайомився заступник Міністра аграрної політики та продовольства України – керівник апарату Олександр Сень під час візиту до області.  

«Сільськогосподарські підприємства всіх форм власності, фермерські та особисті селянські господарства мають можливість реалізовувати цільне молоко для населення області без посередників та за цінами виробника», – зазначив Олександр Сень.

За словами заступника Міністра, завдяки таким точкам продажу жителів міст та бюджетних закладів області забезпечують натуральним коров’ячим молоком.

Зараз проект працює у Луцьку, Володимир-Волинському, Нововолинську, Ковелі та районних центрах. Наприклад, у Луцьку виділено 14 майданчиків для реалізації цільного молока, іншої сільськогосподарської продукції. Усі заходи відбуваються в межах програми «Рідне село».

 

версія для друку