українська російська англійська
Україна активізує співпрацю з Програмою ООН з навколишнього середовища
04.11.2013 | 11:53
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Кенія, Постійного Представника України при Програмі ООН з навколишнього середовища та Постійного Представника України при Програмі ООН з населених пунктів Володимира Бутяги з Виконавчим секретарем Секретаріату Озону Марком Гонзалесом.

Під час зустрічі були обговорені питання співпраці у сфері охорони навколишнього середовища, зокрема у розширенні співробітництва між Україною та ЮНЕП в рамках реалізації положень Монреальського протоколу.

Крім того, Виконавчий секретар висловив слова вдячності за конструктивну співпрацю делегації Міністерства екології та природних ресурсів України, яка брала участь в 25 зустрічі країн-членів Монреальского протоколу з речовин, що руйнують озоновий шар (м.Бангкок, Таїланд, 21-25 жовтня ц.р.).

Результати зустрічі з М.Гонзалесом засвідчили готовність Програми ООН з навколишнього середовища, зокрема Секретаріату Озону, активізувати діалог та поглибити взаємодії у справі відновлення і збереження природи на нашій планеті.

Сторони висловили впевненість, що співробітництво у сфері захисту навколишнього середовища буде зміцнюватись та домовились про подальшу підтримку конструктивного діалогу.

 

версія для друку