українська російська англійська
Олена Лукаш зустрілась із Міністром юстиції Естонії
04.11.2013 | 12:57
Прес-служба Міністерства юстиції

4 листопада 2013 року Міністр юстиції України Олена Лукаш зустрілась із Міністром юстиції Естонської Республіки Ханно Певкурем. У зустрічі також взяли участь з українського боку  перший заступник Міністра юстиції України Інна Ємельянова, помічник Міністра – координатор міжнародних проектів Міністерства юстиції України Максим Райко, інші. Естонську сторону під час зустрічі представляли Посол Естонської Республіки в Україні Суллєв Канніке, Державний секретар Міністерства юстиції Естонської Республіки Маргус Сарапуу, інші.

«Кожен крок, який робить на даному етапі Міністерство юстиції України – це крок назустріч євроінтеграції. І ми віримо в успішне завершення наших зусиль», - наголосила Олена Лукаш.

За її словами, Міністерство юстиції України доклало максимум зусиль для підготовки законодавчої основи, необхідної для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, а також активно працює зараз над імплементацією законодавчих актів Європейського Союзу як наступного кроку України після підписання Угоди.

«Загалом йдеться про імплементацію та практичне впровадження близько 400 регламентів та директив ЄС, інших актів ЄС», - зазначила Міністр юстиції України.

«Естонія готова ділитися з Україною своїм євроінтеграційним досвідом, зокрема, в частині боротьби із корупцією», - повідомив Міністр юстиції Естонської Республіки Ханно Певкур.

За його словами, в Естонії місяць тому було ухвалено нову стратегію боротьби з корупцією до 2020 року, на успішність реалізації якої в країні – високі суспільні очікування.

Під час зустрічі також було обговорено ряд інших питань, актуальних для України в євроінтеграційному процесі.

 

версія для друку