українська російська англійська
400 київських родин отримають житло за підтримки ДІУ
04.11.2013 | 14:24
Прес-служба Державної іпотечної установи

У Голосіївському районі м. Києва з’явиться ще один будинок, добудований за підтримки держави.  ДІУ профінансувала ІІ чергу ЖК «Чотири сезони», загальною площею близько 42 тис. кв. метрів, - про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«Це вже друга черга даного житлового комплексу. У минулому році за підтримки Державної іпотечної установи була введена в експлуатацію І черга та 454 родини нарешті відсвяткували новосілля. Зараз, ми очікуємо, що за допомоги держави, будівництво ІІ-ї черги буде закінчено у стислі терміни та ще 432 родини отримають  окреме житло», - підкреслила керівник прес-служби ДІУ.

За словами Ганни Волобуєвої, площа та вартість квадратного метру орієнтовані, насамперед, на людей з невеликим рівнем доходів. «Завдяки підтримки держави вдалося  суттєво знизити собівартість житла. Тому, для громадян квартира буде дешевша ніж у аналогічних комплексах у районі». Крім того, за її словами, фінансове плече держави в особі ДІУ, дозволить забудовнику використовувати при будівництві високоякісні матеріали та вчасно виконати роботи, не зважаючи на погодні умови.

 

 

версія для друку