українська російська англійська
НКРЕ створила робочу групу для вдосконалення нормативно-правової бази щодо приєднання до електромереж
04.11.2013 | 17:23
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

З метою вдосконалення нормативно-правової бази щодо приєднання до електричних мереж Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (НКРЕ), наказом від 30.10.2013 № 602 створила Робочу групу з підготовки проектів нормативно-правових актів щодо внесення змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж та Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж.

До складу Робочої групи включено представників Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Держенергонагляду, обленерго тощо.

Для підвищення оперативності в роботі проведення засідань Робочої групи відбуватиметься в інтерактивному режимі з обміном інформацією електронною поштою.

Робоча група повинна подати до 20.01.2014 на розгляд Голові та Членам НКРЕ проекти змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж та Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж.

версія для друку