українська російська англійська
На Рівненщині готуються до третього міжнародного форуму з агрологістики
04.11.2013 | 17:43
Рівненська ОДА

На Рівненщині готуються до третього міжнародного форуму з агрологістики. Цього разу тематика форуму стосуватиметься в основному фінансування агропроектів. Питання є актуальним, пояснив директор Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександр Осовець. Так, раніше фермерів області турбувало питання пошуків ринків збуту. Аби його вирішити, в області створили бренд «Волинський екологічний продукт», який об’єднав місцевих агровиробників. Власне, він став одним із напрацювань першого форуму з агрологістики.

Нині ж сільгоспвиробників цікавить, як залучити гроші на реалізацію власних проектів. Власне, тому на діловий захід запрошують іноземних експертів із цих питань. Вже на сьогодні намір брати участь у форумі з агрологістики мають фахівці з Франції та Польщі.

Тим часом цьогоріч захід відбуватиметься у вже традиційному форматі, який виправдав себе. Спочатку триватиме пленарне засідання, потому ж робота продовжиться під час «круглих столів». Перебіг форуму транслюватимуть в онлайн-режимі.

 

версія для друку