українська російська англійська
В Україні створюється система екстреної медичної допомоги як єдина загальнодержавна система
05.11.2013 | 10:37
Прес-служба Міністертсва охорони здоров'я

В Україні створюється система екстреної медичної допомоги, як єдина загальнодержавна система. На цьому на брифінгу в Міністерстві охорони здоров’я наголосив директор департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Микола Хобзей.

«Реформування галузі, яке почалося з ініціативи Президента, реформування екстреної медичної допомоги є одним із наріжних каменів реформ. Ми розуміємо, що без відповідного ресурсного забезпечення просування реформ неможливе. Основним у екстреній медичній допомозі є забезпеченість транспортом», - зазначив він.

«Ми багато говоримо про економічні негаразди, але те що держава у таких умовах виділила таку суму для забезпечення санітарним автотранспортом – це унікальна подія за усі 22 роки незалежності», – переконаний М.Хобзей.

Нагадаємо, що Уряд України, на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, виділив 922 млн. грн. для закупівлі автомобілів для екстреної медичної допомоги відповідно до Національної програми «29.10.5 Автомобілі спеціальної призначеності» (Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх устаткування).

версія для друку