українська російська англійська
На Луганщині створено 40 ОСББ
05.11.2013 | 12:30
Луганська ОДА

Як повідомляє департамент житлово-комунального господарства та будівництва Луганської облдержадміністрації, на виїзному засіданні колегії Мінрегіону України, що відбулося у Черкасах, були заслухані звіти про роботу регіональних рад з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ.

Розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації Володимира Пристюка у травні 2012 року було затверджено склад Регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних житлових будинків. За цей час Регіональною радою була прийнята «Дорожня карта», яка визначає основні напрямки роботи організації та органів місцевої виконавчої влади на період 2013-2014 років із активізації процесів створення та сприяння діяльності ОСББ. З цією метою департаментом житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації регулярно проводиться моніторинг ситуації, результати якого розглядаються на щотижневих нарадах з керівниками міст та районів області.

Завдяки заходам, що були проведені в рамках реалізації «Дорожньої карти», прийняті рішення по створення ОСББ у містах та районах області. А саме, у травні - 6 (Краснодон – 1, Рубіжне – 1, Сєвєродонецьк – 3, Краснодонський район – 1); у червні – 4 (Первомайськ – 2, Сєвєродонецьк – 2); у липні – 4 (Краснодон – 1, Молодогвардійськ – 3); у серпні – 1 (Луганськ); у вересні – 3 (усі у  Молодогвардійську).

Всього на території області функціонує 760 ОСББ, з яких 40 створені тільки цього року.

версія для друку