українська російська англійська
Микола Азаров зустрівся з делегацією Європарламенту
05.11.2013 | 12:04
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров провів зустріч з делегацією політичної групи Європейського парламенту «Європейські консерватори і реформісти» у складі депутатів Мартіна Калланана, Павела Коваля, Чарльза Теннока, Ришарда Чарнецького, Адама Бєлана, Франка Барретта та Голови представництва ЄС в Україні Яна Томбінські.

Під час зустрічі Прем’єр-міністр поінформував представників делегації про підготовку України до саміту Східного партнерства, який відбудеться наприкінці листопада у Вільнюсі.  За його словами, в Україні проходять помітні перетворення, які торкнулися усіх сфер життєдіяльності держави. Зокрема, Глава Уряду звернув увагу на поступ України у рейтингу Doing Business: за три роки наша держава піднялася приблизно на 40 позицій у цьому рейтингу. «Це серйозний ривок, хоча ми розуміємо, що ми тільки на початку шляху», - додав Микола Азаров.

При цьому Прем’єр-міністр зауважив, що Україні вдалося прожити останній період без залучення кредитів: «У той час, коли інші країни отримують кредитку підтримку від МВФ, Україна, навпаки, за останні три роки лише повертає кошти. Ми вже повернули понад 10 млрд. грн., і ще необхідно повернути серйозну суму».

«Ми високо цінуємо підтримку великої групи представників Європарламенту наших зусиль щодо європейської інтеграції.  Я думаю, що взаємодія такої великої країни як Україна і ЄС буде серйозним фактором стабілізації ситуації в Європі», - наголосив Микола Азаров.

У свою чергу євродепутат, голова Альянсу Європейських консерваторів і реформістів Європарламенту Мартін Калланан підкреслив, що він і його колеги розцінюють Україну як важливу європейську країну. «Україна має майбутнє саме як європейська країна. Ми сподіваємося, що Угода про асоціацію буде підписана, оскільки це відповідає інтересам як України, так і Євросоюзу», - зазначив європарламентар.

 

версія для друку