українська російська англійська
Відкритий лист Олексія Журавка щодо співпраці з підприємствами громадських організацій інвалідів
05.11.2013 | 12:14
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

До мене надходять численні звернення громадських організацій інвалідів, зокрема Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих, що засвідчують необхідність підтримки підприємств громадських організацій інвалідів в частині замовлення та виконання деяких видів послуг, виготовлення спецзаказів та доставки виробленої продукції, а також залучення підприємств до виконання державних замовлень.

Як свідчать звернення, у сучасних соціально-економічних умовах існує загроза припинення діяльності підприємств, на яких працюють люди з особливими потребами. Причиною тому є вимоги сьогоднішнього ринку. Такі критерії, як швидкість виконання та якість продукції і послуг, роблять товари та послуги підприємств інвалідів неконкурентоспроможними. Виробничий процес підприємств потребує додаткових витрат на обладнання робочих місця і навчання працівника.

У зв’язку з цим звертаюсь до вас, керівники державних та приватних структур, прикласти максимум зусиль для того, аби продукція, виготовлена руками інвалідів, потрапила до українського споживача. А також закликаю усіх, хто працював із підприємствами громадських організацій інвалідів, поділитися із колегами своїм досвідом.

Водночас хочу висловити подяку керівникам тих організацій і підприємств, які знайшли можливість закупівлі товарів та послуг на підприємствах громадських організацій інвалідів. Така ваша позиція свідчить про те, що ви чудово розумієте сучасні економічні негаразди та не стоїте осторонь проблем інвалідів, які працюють на цих підприємствах.

У той час, коли багато фахівців лише закликають до змін, ви знайшли можливість, час, ресурси та продемонстрували, що доля людей – це ваше життєве кредо. Завдяки вам підтримано виробництво та матеріальне становище працюючих інвалідів, що позитивно впливає на розвиток України в цілому.

Підтримуючи підприємства громадських організацій інвалідів, ми підтримуємо кожного інваліда!

 

З повагою

 

Урядовий уповноважений

з прав інвалідів                                                                                  Олексій ЖУРАВКО

версія для друку