українська російська англійська
О.Проскуряков взяв участь у відкритті Міжнародного водного форуму "AQUE UKRAINE-2013"
05.11.2013 | 15:23
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

5 листопада 2013 року розпочав роботу XI Міжнародний водний форум «AQUE UKRAINE - 2013».

У відкритті виставки взяли участь: Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, Голова Державного агентства водних ресурсів України Василь Сташук, Надзвичайний і Повноважний посол Чеської республіки в Україні Іван Почух, Голова Нацкомпослуг України Валерій Саратов, Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Анатолій Ткаченко.

Олег Проскуряков наголосив, що 2013 рік проголошено роком водного співробітництва. Він також зазначив, що Форум став традиційним і він проводиться вже 11-ий рік поспіль.

Традиційно Форум проходить у складі спеціалізованої виставки та науково-практичних конференцій. Організатори Форуму – Мінприроди, Мінрегіон, Держводагенство, Міжнародний виставковий центр.

Головною метою заходу – створення сприятливого інвестиційного клімату в галузі водного господарства, підвищення рівня громадської відповідальності щодо охорони та запобігання забруднення водних ресурсів.

Щорічно у роботі виставкових заходів беруть участь відповідальні працівники урядових установ, голови обласних та районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, науковці, керівники державних та комерційних підприємств, закордонні експерти та фахівці, представники громадських організацій.

XI Міжнародний водний форум «AQUE UKRAINE - 2013» триватиме з 5 по 8 листопада 2013 року за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15.

 

версія для друку