українська російська англійська
У Криму створено Фонд донорської крові для працівників МВС України
05.11.2013 | 16:14
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

На базі спецпідрозділу міліції «Беркут» у Сімферополі відбувся День донора. Кров здали 64 співробітника батальйону особливого призначення та патрульної служби при Сімферопольському міському управлінні міліції.

У 2013 році Кримська республіканська установа (КРУ) «Центр служби крові» та Кримська республіканська організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України уклали договір про створення Фонду донорської крові та її компонентів.

Фонд створений для розвитку донорства, своєчасного забезпечення при необхідності донорською кров'ю, її компонентами та препаратами співробітників міліції Автономної Республіки Крим, членів їх сімей та пенсіонерів органів внутрішніх справ.

«Донори – це, в першу чергу, здорові люди, а правоохоронці щорічно проходять профогляд. Планомірне формування такого фонду є хорошим досвідом співробітництва. Ми сподіваємося, що подібна співпраця поширюватиметься й на інші служби Криму», – зазначив головний лікар КРУ «Центр служби крові» Ігор Чемоданов.

Для поповнення запасів Фонду співробітники МВС планують регулярно здавати кров як в КРУ «Центр служби крові», так і виїзним бригадам Центру.

За необхідності решту запасів крові будуть використовувати для лікування дітей у відділенні.

версія для друку