українська російська англійська
На Донеччині в електронному реєстрі із землеустрою зареєстровано понад 230 тис. об'єктів
05.11.2013 | 17:10
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У фонді документації із землеустрою та оцінки земель Донецької області на сьогодні зберігаються понад 230 тисяч об’єктів, які зареєстровані у відповідному електронному реєстрі. З них: 486 об’єктів належать до регіонального фонду, решта – до місцевих.

Зокрема, в області до фонду на зберігання з метою подальшого використання розробники передали понад 162 тис. технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, понад 41 тис. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, а також понад 24 тис. технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки у натурі (на місцевості). Крім того, у фонді документації із землеустрою зберігаються робочі проекти землеустрою, матеріали земельно-оціночних робіт, інвентаризації земель тощо.

Сьогодні землевпорядники області продовжують роботи щодо наповнення регіонального та місцевих фондів документації із землеустрою. Завдяки їх створенню значно спрощено облік землевпорядної документації, вдосконалено порядок надання відомостей з електронного реєстру і забезпечено оперативне отримання інформації про розробників землевпорядної документації.

 

версія для друку