українська російська англійська
Залізничники зробили подарунок Києву у переддень його визволення - на Видубичах відкрили нову платформу та пішохідний тунель
05.11.2013 | 17:21
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

У Києві на станції «Видубичі» Південно-Західної залізниці впроваджено в експлуатацію пішохідний тунель та відкрито нову платформу для пасажирів Миронівського напрямку. Перші пасажири вже встигли оцінити зручність користування платформою, на якій відтепер будуть зупинятися приміські електропоїзди сполученням Київ-Миронівка-Київ.

Новозбудований підземний тунель з’єднав платформу з будівлею автовокзалу. Підземний тунель сприятиме значному полегшенню та гарантуванню безпечного проходження пасажирів, які раніше часто нехтували правилами безпеки та перебігали колії у невстановлених для цього місцях.

Начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин зазначив, що залізничники дуже раді зробити подарунок місту саме у переддень його визволення. Він також розповів про процес будівництва, який був складним через безпосередню близькість діючих залізничних колій та високий рівень ґрунтових вод, що породжували селеві зсуви. Аби уникнути проблем у майбутньому, тунель обладнали насосною станцією для відкачування води.

 

 

версія для друку