українська російська англійська
6 листопада медичні заклади столиці працюватимуть у звичайному режимі
05.11.2013 | 18:10
Київська МДА

Столична влада належним чином організує медичне забезпечення мешканців та гостей столиці під час заходів із нагоди 70-ї річниці визволення Києва. Тож в період з 4 до 9 листопада заклади охорони здоров’я працюють за графіком п’ятиденного робочого тижня без внесення змін.

Медична допомога мешканцям міста, іногороднім та іноземним громадянам буде надаватися незалежно від реєстрації та місця проживання. У разі потреби хворих буде госпіталізовано у профільні відділення стаціонарів для надання кваліфікованої медичної допомоги.

Чергування лікарсько-сестринських бригад та роботу медичних пунктів під час проведення заходів з відзначення 70-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників буде організовано відповідно до програми і заявок районних державних адміністрацій.

Чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги буде забезпечено під час проведення всіх заходів з відзначення річниці визволення міста.

На період святкування діятиме інформаційно-аналітична система з питань надзвичайних ситуацій територіального вузла Департаменту охорони здоров’я за телефонами: 278-4640 або 284-0875 (цілодобово).

Керівництво Департаменту охорони здоров’я звертається до організаторів та учасників свят з проханням дотримуватись правил безпеки, уникати ризикованої поведінки та травмонебезпечних ситуацій.

версія для друку