українська російська англійська
Молдова зацікавлена у підписанні Угоди про асоціацію між Україною і ЄС
05.11.2013 | 18:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Молдова зацікавлена у підписанні Угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Про це заявив Прем’єр-міністр Республіки Молдова Юрій Лянке під час зустрічі з Главою українського Уряду Миколою Азаровим.

«Підписання Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі у Вільнюсі відповідає не лише національним інтересам України, а й національним інтересам Республіки Молдова. Тому ми бажаємо вам знайти внутрішній і зовнішній компроміс, і для нас великим успіхом у Вільнюсі буде не лише наше парафування (Угоди про асоціацію), а й особливо - ваше підписання. І якщо ми чимось можемо вам допомогти у цьому плані, ми з радістю це зробимо», - сказав Юрій Лянке.

Він також висловив сподівання, що на Вільнюському саміті його країна отримає від Єврокомісії схвалення Плану дій щодо запровадження безвізового режиму.

Україна і Молдова також домовилися активізувати двосторонню торговельно-економічну співпрацю. Зокремарій Лянке запросив українського колегу відвідати Кишинів з візитом, у рамках якого провести бізнес-форум.

Микола Азаров прийняв це запрошення та підкреслив, що активізації взаємодії сприятиме й проведення засідання міжурядової комісії з питань торговельно-економічної співпраці.

«Ми з вами не провели у травні 2012 року чергове засідання міжурядової комісії з питань торгово-економічної співпраці. Домовмося і проведімо таке засідання. Такий механізм дозволяє набагато швидше вирішувати нагальні питання двосторонньої співпраці», - сказав Прем’єр-міністр України.

При цьому він запропонував провести таке засідання у першому кварталі 2014 року.

 

версія для друку