українська російська англійська
7 листопада - брифінг у рамках Сьомої регіональної конференції з питань інституційної розбудови
06.11.2013 | 16:00
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

7 листопада 2013 року о 9:15 відбудеться брифінг за участю керівництва Нацдержслужби України, представників Адміністрації Президента України та Європейської Комісії у рамках відкриття Сьомої регіональної конференції з питань інституційної розбудови.

Мета конференції – посилення співробітництва між країнами ініціативи ЄС «Cхідне партнерство», обмін досвідом та кращими практиками щодо проведення інституційних реформ та модернізації державної служби в умовах європейської інтеграції.

У конференції візьмуть участь представники Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Європейської Комісії, Представництва Європейського Союзу в Україні, експерти програми SIGMA, координатори програми СІВ та інструментів Twinning, TAIEX у країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», а також представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій та науковці.

Учасники заходу обговорять підвищення ефективності використання інструментів інституційної розбудови у рамках євроінтеграційних процесів, обміняються досвідом щодо їх впровадження у країнах-учасницях ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Місце проведення конференції: вул. Прорізна, 15, адмінбудівля Національного агентства України з питань державної служби.

Заявки на акредитацію прохання надавати до 16:00 6 листопада 2013 року за телефоном 256-00-65 або на електронну скриньку Vitaliy.Matviychuk@nads.gov.ua

 

версія для друку