українська російська англійська
Переможцем "Битви мерів" став Житомирський міський голова
06.11.2013 | 09:54
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

За звання «НайЕнергоЕфективніший мер України» змагались міські голови з чотирьох міст України, а саме: Володимир Дебой (Житомирський міський голова), Петро Курляк (м. Бурштин), Володимир Гаразд (м. Долина) та Валентин Казаков (м. Сєвєродонецьк).

Переможцем за підсумками диспуту та двох глядацьких голосувань (перше – оцінка реалізованих проектів, друге – результати розв’язання кейсу з енергоефективності) став міський голова Житомира Володимир Дебой.

У ході заходу мери-спікери ознайомили аудиторію зі своїм досвідом реалізації енергоефективних проектів, обговорили одне з найбільш важливих та болючих питань в цій сфері – пошук фінансових джерел, а також показали свій потенціал, розв’язуючи енергоефективний кейс.

Міський голова Бурштина Петро Курляк відзначив, що у питанні фінансування енергоефективних проектів малим містам досить важко працювати з грантами, а тому потрібно докладати чималих зусиль, щоб зробити місто привабливим та цікавим для потенційних партнерів та інвесторів.

У руслі цієї тематики міський голова молина Володимир Гаразд наголосив, що в нашій країні набагато кращими для впровадження є плани енергоефективності, розроблені командою під керівництвом міського голови, ніж запропоновані іноземними експертами. Таке обговорення дало змогу спікерам та аудиторії краще розібратися та зробити конкретні висновки щодо проблем розробки та фінансування енегроефективних проектів.

Голова Держенергоефективності Микола Пашкевич нагороджуючи переможця зауважив, що органи місцевого самоврядування можуть і повинні відігравати ключову роль у забезпеченні сталого енергетичного розвитку країни.  Він побажав як меру Житомира так і всім іншим учасникам упевненості, ініціативності та плідних звершень.

Довідково

«Битва мерів» відбулася в рамках V Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з енергоефективності та відновлюваної енергетики. Організатор заходу-Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України спільно з Асоціацією «Ененгоефективні міста України». Загалом участь у диспуті взяли представники 30 міст України.

 

 

версія для друку