українська російська англійська
На Луганщині завершується інвентаризація земель енергетики
06.11.2013 | 10:30
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У Луганській області землевпорядники завершили роботи з інвентаризації земель енергетики у 7 районах та 3 містах обласного підпорядкування. Також добігають кінця ці роботи ще в 11 районах та містах. Всього проінвентаризовано 1789 га зазначених земель, що становить 87 відсотків від їх загальної площі.

Протягом року у Державному земельному кадастрі зареєстровано 31 земельну ділянку під об’єктами енергетики загальною площею 17 гектарів.

Також варто зазначити, що найбільші площі таких земель зосереджені у м. Луганську (50%), Станично-Луганському (9%) та Попаснянському (7%) районах. Відповідно до цільового призначення підприємці оформили 766 правовстановлюючих документів на загальну площу 1780,6 га, з них: 402 державних акти на право постійного користування землею на площу 298,2 га та 364 договори оренди на площу 1482,4 гектара. Разом з тим, кількість земель енергетики та землекористувачів на території області збільшується у зв’язку з реалізацією масштабних проектів з будівництва вітропарків у Краснодонському та Лутугинському районах. Передбачено, що вони повністю забезпечать електроенергією Антрацитівський, Краснодонський, Лутугинський райони та прилеглі до них території.

Довідково

На Луганщині обліковується 48 підприємств, товариств, філій підприємств з виробництва та розподілу електроенергії, яким надано у постійне та тимчасове користування на умовах оренди 2063,8 га земель, що становить 8% від загальної площі земель промисловості в області; 27% (552 га) земель енергетики знаходяться за межами населених пунктів.

 

 

версія для друку