українська російська англійська
На житло для воїнів-інтернаціоналістів виділено понад 40 млн. грн.
06.11.2013 | 10:22
Прес-служба Міністерства соціальної політики

З початку року програму забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів профінансовано на 41,1 млн. грн. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

«Державним бюджетом на 2013 рік передбачено 95,6 млн. грн. на забезпечення житла для воїнів-інтернаціоналістів. На січень-жовтень було передбачено та профінансовано 41,1 млн. грн. Решта коштів має надійти протягом листопада-грудня. Це дозволить забезпечити житлом понад 300 черговиків та їхніх родин», - сказала вона.

Наталія Королевська відзначила, що при підготовці Державного бюджету на наступний рік вивчається можливість збільшити фінансування цієї програми. Крім того, Міністр наголосила на важливості саме раціонального використання вже передбачених коштів.

«Для цього має бути дієвий контроль зі сторони громадськості на місцях. Тому ми закликаємо громадські організації воїнів-інтернаціоналістів також долучитися до цього, адже своєї черги на житло чекають ще майже 11 тис. громадян цієї категорії. Чим ефективніше та більш раціонально місцеві органи влади використовуватимуть бюджетні кошти, тим більше черговиків одержать житло», - сказала вона.

Довідково

2014 рік Президентом України оголошено Роком учасників бойових дій на території інших держав. 2014 року відзначатиметься 25-та річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

 

версія для друку