українська російська англійська
ДІУ оприлюднила рейтинг банків за жовтень
06.11.2013 | 11:16
Прес-служба Державної іпотечної установи

За підсумками роботи у жовтні 2013 р. Державна іпотечна установа сформувала щомісячний рейтинг найбільш активних банків-партнерів. Про це повідомила начальник управління зв’язків з громадськістю ДІУ Ганна Волобуєва.

«П’ятірка щомісячного рейтингу у жовтні дещо змінилася. Першу сходинку займає ПАТ «Приватбанк», далі: «Радикалбанк», «Укрінбанк», «Укрсиббанк» та «Укргазпромбанк». Останні місяці, стабільно до рейтингу входять «Приватбанк» та «Укрінбанк». Ця тенденція демонструє зацікавленість співпрацею з ДІУ, як крупних банків, так і банків з меншим капіталом»,- зазначила керівник прес-служби ДІУ.

Вона додала, що чим більше пропозицій на рефінансування буде надходити від банків-партнерів, тим більше українських родин вирішить своє житлове питання.

«За кожною заявкою, що надходить від банків стоїть доля  української родини, яка прагне скористатися підтримкою держави та отримати у власність окреме житло. Тому, чим активніше спрацюють банки, тим більше громадян справлять новосілля», - підкреслила Ганна Волобуєва.

 

версія для друку